ja chce mojego t…

tego który mnie opatulał, przytulał, skubał brewki, drapciał po główce

który ogladał ze mna paputki, który był ze mna na najlepszych wakacjach mojego zycia.
to mialy być pierwsze najlepsze wakacje, i kazde kolejne mialy byc jeszcze lepsze…

nie zastępuj mnie… tego nieda się nikim zastąpić… przeciez oboje tyle na to czekalismy, i tak sie cieszylismy ze w koncu nadszedł dzien zero.
to miała być ostatnia prosta….

tak bardzo cie kocham, i tak bardzo nie chce cie stracić….jestem twoim słontem, pamiętasz?

 

Czemu to robisz….czemu NAM to robisz…

 

„Za niczym nigdy tak nie tęskniłem jak dzisiaj za tobą i niczego nidy tak żałowałem jak tego jak z tobą wczoraj rozmawiałem…może poza wyjazdem tutaj. Cały dzień chce mi się płakać, na dodatek dzisiaj doszedł twój list i gdy przeczytałem te wszystkie miłe słowa w porownaniu co wczoraj mowilem poczółem taki straszny żal jak chyba nigdy. Strasznie za tobą tęsknię, wręcz do szaleństwa, przez to mam ostatnie takie wybuchy roznorodnych nastrojów, jednak wiem że wobec tego jak cie ostatnio traktowałem nie ma żadnego wytłumaczenia. Daruje sobie gadaniny o tym że zasługujesz na kogoś lepszego niż ja, zamiast tego powiem że bez ciebie nie potrafiłbym oddychać, ani patrzeć, ani chodzić. Gdy jesteś tak niewyobrażalnie daleko, nie potrafie myśleć ani się na czym kolwiek skupić. Jesteś paliwem dla mojego życia, moim słońcem. Ty jesteś celem w moim życiu, nic innego. Nic bez ciebie nie ma wartości ani znaczenia. Przepraszam za to wszystko złe. Hug <3 poprostu nie potrafie sie pogodzić z tym, że nie moge stanąć na przeciw ciebie i spojrzeć w oczy…”

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>